خدمات بر مبنای نرم افزار

نرم افزار رد یاب

با توجه به افزایش راهکارها برای بهبود کسب و کار و همچنین بالا بردن سطح رفاه جامعه ، مهندسین نرم افزار جز پیشرو ترین قشر جامعه در این زمینه بوده و با ارائه راهکارهای نرم افزاری بخش زیادی از مشکلات را تسهیل نموده اند.

رایا شبکه نیز با بهره گیری از بهترین مهندسین نرم افزار در تلاش است تا قدمی مثبت در این مسیر بردارد. از کاربردی ترین نرم افزاری که رایا شبکه ارائه نموده نرم افزار ردیاب است.

با نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه هر شخص به صورت بر خط میتوان موقعیت مکانی آن شخص را لحظه به لحظه رصد کرد ، این راهکار برای بسیاری از مشاغل که نیاز به مدیریت نیروی انسانی خود دارند از بهترین راهکارهای ارائه شده است . مشاغلی از قبیل آژانس اتومبیل ، پیک موتوری ، رستورانها و تهیه غذاها که سفارش بیرون بر دارند و تمامی مشاغل مرتبط با حوزه حمل نقل

همچنین از دیگر کاربردهای این نرم افزار کاربرد آن برای مراقبت بیشتر از افراد سالمند و کودکان می باشد.

از امتیازات استفاده از این نرم افزار برطرف کردن نیاز به خرید سخت افزارهای GPS است و این امر خود بخش زیادی از هزینه هایی که سابقاً مدیران متحمل میشدند را کاهش میدهد.

رایا پرداخت

شرکت رایا شبکه زیر ساخت پویا با ورود به حوزه پرداخت الکترونیک و همکاری با شرکت سپتا پرداخت به عنوان پرداخت یار قانونی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای ارائه راهکارهایی برای تسهیل مبادلات مالی گامی بند برداشته و در راه خدمت به هموطنان عزیز در این حوزه افتخاری دیگر به نام خود ثبت کرده است.

با توجه به ویژگی های کاربردی این سرویس استفاده از آن به تمامی مشاغل پیشنهاد میشود . به عنوان مثال مشاغلی که خدمات دلیوری ارایه میدهند مثل رستورانها ، فست فودها ، فروشگاه های آنلاین و… دیگر برای دریافت پول خود نیازی به دستگاه پوز و یا کارت به کارت ندارند و تنها با ارسال یک پیام کوتاه با توضیحات خرید مانند اقلام خریداری شده و لینک پرداخت با مدت زمان محدود اعتبار پرداخت (مثلا تا 24 ساعت آینده باید پرداخت گردد) میتوانند پول خود را دریافت کنند  ، بدون مشکلات دستگاه پوز از قبیل نداشتن آنتن ، نداشتن شارژ ، نداشتن رول کاغذ و …

همچنین مشاغلی که برای دریافت پول خود به مشتری شماره کارت ، حساب یا شبا میدهند و در انتظار پرداخت آن میمانند با ارسال لینک های پرداخت با سقف بالا ( هر لینک تا سقف چهل میلیون تومان ) ، علاوه بر اینکه به مشتری خود این امتیاز را میدهند که به صورت آنلاین و بدون مراجعه به بانک مبلغ مورد نظر را پرداخت کند خود نیز از پرداخت آن به صورت آنلاین مطلع میگردند. برای اطالاعات بیشتر در این مورد به سایت رایا پرداخت به آدرس www.rayapardakht.com مراجعه فرمایید .

اجرا شده توسط: همیار وردپرس