درباره ما

خدمات نرم افزاری
خدمات اَکتیو
خدمات پَسیو
تعمین تجهیزات
مشاوره

معرفی شرکت

شرکت مهندسی رایا شبکه زیر ساخت پویا (مسئولیت محدود) در سال 1395 با هدف ارائه راهکارهای مبتنی بر صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بنیانگذاران خود آغاز به فعالیت نمود .

اهداف و چشم اندازها

شرکت رایا شبکه زیر ساخت پویا با رویکرد ایجاد تحول در خدمات دهی در زمینه شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات تاسیس گردید. هسته مرکزی شرکت را افراد با تجربه و جوان تشکیل می دهند. علت اصلی این نوع چینش تلفیق قدرت جوانی و عنصر تجربه است که می تواند بهترین نوع چینش برای تشکیل یک مجموعه باشد. از بارزترین خصوصیات شرکت رایا شبکه می توان به تخصص مرتبط اعضای هیات مدیره نام برد که هر کدام دارای مدارک تخصصی و تجربه های ملی در زمینه های شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات هستند.
اعضای هیئت مدیره رایا شبکه در کنار پرسنل کارآزموده خود توانسته اند پروژه ها را به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسانند وهمین مساله محیط رایا شبکه را محیطی پویا و شرکت را عمل گرا کرده است. رایا شبکه بر آن است تا در آینده نزدیک با تکیه بر تجربه و تخصص خود بتواند سهم قابل توجهی از بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور را برای خودکسب کند. شرکت رایا شبکه زیرساخت پویا با چشم انداز پیاده سازی ارتباطات یکپارچه به مفهوم بهره برداری حداکثری از تجهیزات موجود شرکتها و سازمان ها به دنبال کاستن هزینه ها و جلوگیری از هدررفت منابع است.

ماموریت

حضور موثر در صنعت فناوری اطلاعات کشور و نقش آفرینی در ارتقاء و بهبود سطح فناوری اطلاعات کشور ، از طریق دانش محوری ، مدیریت پویا ، تکریم کارفرما و نیروهای داخلی و دستیابی به استانداردهای جهانی در انجام پروژه های محوله

اجرا شده توسط: همیار وردپرس